Podpora a inspirace, 

ve které se budu 1 měsíc věnovat přímo tobě a tvým tématům.

Věnuju se tvým tématům, sdílím know how a tipy a ty v lehkosti zažíváš svou úžasnou proměnu v atmosféře jako by sis povídala s kamarádkou.

Na co se můžeš konkrétně těšit?

Osobní měsíční podpora na messengeru/whatsappu - transformační pokec s kamarádkou

  • 1 měsíc podpory ve zprávách
    Můžeš se mě kdykoliv zeptat na svoje otázky a já ti napíšu nebo nahraju zprávu. Nechám na tobě, zda budeš psát nebo nahrávat či to jinak kombinovat. Představ si to jako transformační pokec s kamarádkou. Navigace v každodenním životě. Jak často se se mnou propojíš, nechám úplně na tobě.
  • Jakmile to cítím, posílám konkrétní tipy i cvičení přímo na míru
    Mám nekonečnou inspiraci na to, jak se dá s nějakým tématem pracovat a s radostí a v lehkosti je s tebou budu sdílet.
  • Jakmile to cítím, pošlu ti přímo na míru výklad nebo posilující kartu
    Kdykoliv mám pocit, že by nejvíce tvou současnou energii a situaci podpořil výklad, pak ti nahraju video výklad nebo vytáhnu kartu a pošlu k tomu své vhledy.

Co na to holky, které se nechaly podpořit a inspirovat?

Klárky podpora je úplně dokonalá. Nakopává, podporuje, motivuje, inspiruje, podrží, dá všechno, co zrovna potřebujete. Moc si vážím veškerého času, energie a hlavně přínosných vhledů, které poskytuješ. Děkuji. ❤️
Verčakoučka
Stoprocentní víra a podpora. Podpora, to je slovo, které mi asi nejvíc rezonuje ve spojení s Klárou. Abych byla přesná, tak stoprocentní podpora poháněná víru ve vás samotnou. Klára nepochybuje ani nehodnotí, k lidem přistupuje s pochopením, ať už he jejich příběh jakýkoliv. V každém příběhu se dokáže zorientovat a vytáhnout podstatu věcí. Kombinuje se u ní velký cit, empatie a silná intuice a vždy s klidnou myslí, která zároveň zůstává ukotvena v rozumu. A s nekonečnou vírou, kterou vás okamžitě nakazí. Klára je obrovská naděje a podpora.
Kateřinarežisérka

Osobní měsíční podpora na messengeru/whatsappu - transformační cesta v tvém přirozeném rytmu

Láká tě to....

... a nevíš, co se přesně stane po objednávce?

Jakmile objednáš, spojím se s tebou na whatsappu nebo na messengeru (stačí, když mi pošleš pozdrav třeba "ahoj Klári.", a tím mi dáš najevo, který způsob propojení preferuješ. Na messengeru mě najdeš jako Klára Šalamounová a na whatsappu pod číslem 603745809.

Pokud chceš naopak, abych se ozvala já, tak do druhého dne, pokud od tebe nebudu mít zprávu, tak ti napíšu email a domluvíme se dál, co a jak 🙂. 

No a jak už se budeme zdravit a domlouvat, tak ti všechno pěkně napíšu, abys měla úplně jasno. Budeme si prostě psát a bude to skvělý. 🙃🪄

Objednávka

Láká tě to.....

Moc .. a chtěla by sis to vyzkoušet na den zDARma. 

Vyzkoušej si 1 den moji podporu zDARma a uvidíš...