Čekání na miminko
není tvoje nedostatečnost,
ale tvoje PŘEDNOST

Aktivace mateřství

✨ 6 TÝDENNÍ ZÁŽITKOVÝ ONLINE PROGRAM ✨

Dovol si vykročit na cestu k mateřství na dosah.

 • Ptáš se sama sebe, jestli jsi dost dobrá jako žena, abys byla mámou?
 • To nekonečné čekání na vytoužené miminko tě ubíjí?
 • Obviňuješ se, jestli jsi někde neudělala nějakou chybu? 
 • Pochybuješ o sobě, jestli se tvé poslání stát se mámou naplní a zda je to tvá cesta?
 • Cítíš tlak zvenčí a máš strach, že nedokážeš být dál statečná a věřit své touze o početí?
 • Přeješ si v tomto náročném, ale silně transformačním období, plně podpořit?

Jsi vystavena zkoušce, která nikdy dříve nebyla tak silná, tak častá a tak mocná. Zkoušce, že miminko nepřichází.

Vše se zdá tak složité, vážné, někdy i smutné, bolestné a zraňující.

Vina, selhání, zklamání, beznaděj a frustrace.

Tvé mateřství je tak nejasné a vzdálené. 

 

Máš pocit, že ses ocitla v začarovaném kruhu a nevíš, jak se z něj vymotat.

 

Možná tě toto téma provází už dlouho a některé situace jsou opravdu těžké...

Třeba když je zase nějaká blízká (někdy i vzdálená) žena těhotná, vidíš těhotnou ženu na ulici nebo se mluví o porodu či výchově dětí na kafi s kamarádkami nebo ve filmu.

Nebo když objevíš novou metodu, novou cestu, jdeš do ní naplno a těhotenský test je zase čistě bílý (nebo "Hele, tak je to duch nebo není?").

Brouzdáš na internetu (dokonce i na emiminu nebo v různých snažících skupinách na FB), měníš stravu, posloucháš podcast přemýšlíš o všech možných ženských diagnózách, některé z nich jsou i tvoje... Slýcháš od okolí, že to moc řešíš, že na to moc myslíš? 

Děláš spoustu kroků, které by přece měly fungovat... Ale miminko stále nikde...

Moc dobře vím, jak se cítíš.
Prožila jsem to všechno až do morku kostí.

Pro to mít dítě jsem udělala všechno, co bylo v mých silách, a věřím, že jsi na tom dost podobně.

Chápu, že se ti teď možná zdá, že už jsi v tom dlouho, že nevidíš východisko a že děláš stále pořád věci, které jsou neúspěšné.

Co kdyby ten poslední dílek byl jen aktivovat v sobě zdravou energii matky a zpracovat své obavy, iluze a pochybnosti?

Určitě to nejdůležitější, co jsem byla ochotná pro svou touhu udělat byla totální životní proměna. Proměna své energie a svého vědomí (programů, myšlenek, iluzí).

Byla to náročná cesta, ale stála za to.

Cítím velkou potřebu tuto zkušenost a inspiraci předávat dál a pomoct nyní i tobě.

Opravdu hluboce věřím, že...

CHCEŠ BÝT SKVĚLÁ MÁMA
Uvnitř cítíš, že jsi mateřský typ, že bys milovala své dítě nade vše a dala mu to nejlepší ze sebe.
JEŠTĚ SES NEVZDALA SVÉ TOUHY
Nikdy jsi neztratila naději, že bys mohla. Jen jsi někdy unavená, máš strach, že bude pozdě nebo už prostě nevíš, co dál.

Jsi ta pravá pro to být máma a všechno,
co jsi pro to zatím udělala, se ti v mateřství vrátí.

Jsem Klára Šalamounová

Za svou dlouhou cestu k mateřství jsem objevila tajemství, které přesahuje současné vnímání problémů s plodností. A sdílím toto poznání dál.

Provázím ženy náročným ale inspirativním obdobím nenaplněné touhy stát se mámou za podpory proměny jejich energievědomí.

Po 13 letech velmi transformačního procesu čekání se mi narodila dcera Frída a nyní mám mateřství za odměnu. Každý den jsem šťastná a naplněná, nemám strach a cítím ohromnou svobodu a smysluplnost. Bude mi velkou ctí doprovázet i tebe na této úžasné cestě (k) mateřství.

Učila jsem na univerzitě, vedla neziskovou taneční organizaci, lektoruji seberozvojové programy, koučuji, mám silnou intuici a extrémně silnou empatii, soucit a paměť na lidi. Miluju psychologické mapování (rychle vystihnout jedinečnost) a mám velkou důvěru
v lidi. Nemám obavy ze zloby, studu, pocitu viny,
z hněvu nebo arogance. 

Všechno, o čem mluvím, jsem niterně, hluboce a s pokorou prožila. Objevila jsem na své cestě vědomí, co je za hranicemi současného mainstreamového vnímání neplodnosti
a ženské zranitelnosti.

Už jsem téměř nevěřila, že se někdy stanu mámou.

Začala jsem přijímat bezdětnost jako svoji realitu. Mateřství pro mě bylo tou největší touhou i největší výzvou života. 

Mám za sebou 13 let - to je 156 měsíců čekání, nadějí, zklamání a zoufalé snahy to nějak pochopit, změnit.

Měla jsem i  "objektivní" příčinu - primární neplodnost, neprůchodnost vejcovodu, endometriózu.

A do toho všechny pochybnosti, obavy a strachy, vyšetření, operace, změny stravy, afirmace, nekonečné brouzdání po internetu, IUI, zvažování IVF... Moje mladší sestry (i v rodině, v nejbližším okolí, v práci - VŠUDE) plodily děti jak na běžícím pásu. 

Zažila jsem i radost z těhotenství, strach, jak to dopadne a předčasný konec těhotenství (zamlklé těhotenství) a domácí potrat.

Tato zkušenost mě naučila, že být těhotná není ten cíl - že tím pravým cílem je právě mateřství. Pak jsem se naplno otevřela mateřství a tomu, že odteď nemám nic pod kontrolou. A že životní scénáře mohou být různé. 

A pak se to stalo.

Dokázala jsem do té doby něco nemožného, zázračného - opravdu jsem otěhotněla. Přirozeně a snadno, jako by mi bylo 20. I přes to, že mi gynekolog 10 dní před otěhotněním řekl, že to v mojí pánvi vypadá opravdu zle.

Zbavila jsem se všech iluzí v tomto tématu a přijala všechno, co vedlo k naplnění mého největšího snu -  otěhotnět PŘIROZENĚ, SNADNO a stát se matkou.

První krok mé cesty bylo uvědomění, že se chci stát matkou, ne těhotnou. Zážitek, který mi toto uvědomění přinesl, byl ovšem docela tvrdý. Byla jsem na operaci endometriózy, ke které jsem se velmi dlouho odhodlávala. Předtím jsem se tuto nemoc snažila řešit všemi možnými (i nemožnými) způsoby - čínská medicína, strava, ajurvéda, odblokování psychosomatických souvislostí, čištěním energie, potlačováním, bylinkami apod. Až jsem šla do konzervativního řešení - operace endometriózní cysty v Centru pro léčbu neplodnosti. Zde jsem zjistila, že mám neprůchodný vejcovodneovoluje mi jeden vaječník.

Po operaci cysty se mi tělo nastartovalo, otěhotněla jsem. Těhotenství bylo dost tíživé, měla jsem strach, divné pocity a ve 13. týdnu jsem zjistila, že miminko se už nevyvíjí. A následovala divoká a syrová část mé cesty - domácí potrat.

Následovaly další čtyři roky neúspěšného snažení a endometrióza se vrátila zpět, do toho i srůsty v pánvi, bolesti jizev po laparoskopii, noční pocení, estrogenová dominance či bolestivá, ale slabá menstruace. 

Věřím, že to máš hodně podobně a zcela jistě jsi na cestě
stát se sebevědomou ženou, která dokáže zázraky.

Představ si, že můžeš žít bez tlaku, výčitek, pocitu selhání. Představ si, že jsi si jistá, že znáš svoji hodnotu a že jsi dostatečná taková, jaká jsi, tady a teď.

Nabízím ti, aby ses s mojí podporouinspirací dostala do zdravé energie matky a nemusela od života dostávat tak tvrdé lekce (buď jako dosud nebo třeba jako já).

Je velmi pravděpodobné, že nyní ve zdravé energii matky nejsi. Nemyslím to tak, že bys nebyla mateřský nebo pečující typ, nebo že bys o těhotenství, porodech a mateřství nic nevěděla. Jen je tvůj příběh spojen s vědomým a mimořádným mateřstvím a cesta k němu je delší...ale stojí za to.

To, že čekáš tak dlouho, je od života dárek.
Připravuješ se na vědomé a mimořádné mateřství.

Tato příprava je náročná, ale pak už je to za odměnu. To, co nyní prožívám s Frídou mluví za vše a já bych ti to moc ráda předala. Chci tě ale podpořit v tom, abys vnímala, že už je ten čas, že jsi ta pravá pro to, abys byla máma. Tečka.

Za svou 13 let dlouhou cestu za mateřstvím jsem objevila tajemství, které přesahuje současné vnímání problémů s plodností a ráda ti odkryju mnohem více!

Aby už pro tebe cesta za mateřstvím byla v lehkosti a cítila ses klidnější, vyrovnanější a hlavně v pořádku.Co vše tě v programu čeká?

1. KLÍČ: PROMĚNA TVÉHO VĚDOMÍ
Objevíš nástroje k mateřství na dosah, které prakticky vyzkoušíš a získáš inspiraci pro svou vlastní energetickou práci. Rozeznáš svou nižší mysl tak, abys dokázala sama pracovat na svých obavách, pochybnostech a odkryla její neužitečné programy, které se na tvé cestě za mateřstvím stále objevují. A dokázala je všechny alchymizovat a aktivovat svou vyšší mysl.
2. KLÍČ: ZDRAVÁ ENERGIE MATKY
Pochopíš, co všechno hraje roli a ovlivňuje to, že tvoje touha stát se mámou se zatím nepropsala do fyzické reality. Představím ti klíčové body, které ti brání v tom, aby se plně projevila tvá mateřská energie. Ukážu ti, jak ztělesnit mimořádné mateřství.
3. KLÍČ: NOVÉ VHLEDY DO TVÉ SITUACE A PŘÍBĚHU
Získáš moje vhledy a tipy. Ty půjdou přímo toběna míru a často budou za hranicemif současného vnímání problémů s plodností a ženské zranitelnosti. Společně rozklíčujeme tvé nevědomé bloky, které tě mohou na tvé cestě zdržovat. Všechna videa, která budeš mít k dispozici jsou na míru dané skupině
4. KLÍČ: KOLEKTIVNÍ VÝKLAD PRO NAŠÍ UNIKÁTNÍ SKUPINU ŽEN
Na začátku programu výklad odkryje počáteční témata, která jsou společná pro všechny ženy ve skupině. Druhý výklad přinese pohled na první klíč, třetí výklad na druhý klíč a poslední výklad na závěr kurzu posílí všechna témata, která budeme řešit. Výklad také reflektuje proměnu témat a energie v celé skupině.
5. KLÍČ: INSPIRATIVNÍ TIPY DO TVÉ E-MAILOVÉ SCHRÁNKY S PDF MATERIÁLY
2x za kurz dostaneš e-mailem (i v členské sekci) tip nebo úkol, který tě povede ještě více do praxe. Po skončení kurzu dostaneš také materiály plné tipů a úkolů, které tě ještě více podpoří.
6. KLÍČ: MOJÍ PLNOU PODPORU A VÍRU V TO, ŽE JSI TA PRÁVÁ
Zažiješ, jak vypadá moje práce a podpora a budu ti držet pole, ve kterém se změny dějí rychleji a snadno. . Záznamy, komunikace a diskuze i s dalšími ženami a jedno speciální živé vysílání na tvé otázky a mé odpovědi s unikátními vhledy z praxe.
7. KLÍČ: KOMUNITA PODOBNĚ NALADĚNÝCH ŽEN
Kruh žen, které v tvém životě už zůstanou.
8. KLÍČ: JEDINEČNÉ BONUSY
Můžeš se těšit na exkluzivní bonusy.
 • 1
  SKUPINOVÝ KOUČINK
  Využiješ hodnotu skupinového koučinku, kam můžeš přijít s jakýmkoliv tématem, které řešíš a je tě jím láskyplně provedu. Zároveň budeš mít možnost podpořit svými zkušenostmi, vhledy či tématy i ostatní ženy ve skupině.
 • 2
  VIDEO Proč tolik párů řeší, že nejde otěhotnět? 
  Tento bonus obsahuje vhledy do archetypu dlouho čekající ženy a dlouho čekajícího muže. Mluvím o nejčastějších podvědomých programech, které blokují celý proces početí, zplození nebo (i) těhotenství.
 • 3
  PLAYLIST PÍSNÍ pro aktivaci a podporu zdravé energie matky
  Vytvoř si bezpečný a přitom úlevný, podporující a inspirující prostor pro to, aby se v tvé mysli udělalo místo pro zdravou mateřskou energii. Playlist podporuje zdravě projevovanou a žitou péči, zodpovědnost, jemnost, bezhraničnost, sebeobětování, absolutní přijetí, bezpodmínečnou lásku, dávání druhým, bezmeznou podporu, radost, výživu a alchymickou práci s časem.
 • 4
  ZVUKOVÁ LÁZEŇ
  Připravila jsem pro tebe aktivační nahrávky. Můžeš si je pouštět kdykoliv to budeš cítit, tedy bez omezení. Vždy tě podpoří. Což můžeš sama posoudit, když si všimneš, jak konkrétně se ti mění realita.
 • 5
  FB skupina
  Po celou dobu kurzu a ještě po něm budeš moct cokoliv sdílet a mít mou plnou podporu a inspiraci, stejně jako podporu a inspiraci od ostatních žen v programu. Skupina bude k dispozici ještě nějakou dobu po skončení programu a budu v ní také dávat různé dárky a bonusy.

Čím více se otevřeš možnosti, že jsi ta pravá
k tomu stát se mámou, tím více budeš blíže ke svému snu.

Cena programu je 10800 Kč*

*Možnost platby na 3 splátky. První splátka při objednání, další splátka následující měsíc a poslední ten následující. 

Začínáme 20.6.2024 tato cena je pouze do konce května. 


Jak hodnotí program ženy, co už si Aktivací mateřství prošly?

Otěhotněla jsem za méně než 4 měsíce od kurzu. Absolvovala jsem první běh Aktivace mateřství na konci října 2023. Dlouho jsem řešila pocity, že bych neměla chtít další dítě, když to nejde, myslela jsem na to, že jsem třeba divná nebo nevděčná, co by za to jiný daly. Pak jsem se rozhodla že půjdu do Genetu, aby se zjistilo, kde je problém. Udělali mi testy a zjistili, že mám gen cystické fibrózy, ale že jinak jsem naprosto zdravá a že tělo potřebuje prostě jen čas. Zjistila jsem že to bylo hlavně ve mně, protože jsem se na to hodně zaměřovala, ale díky Klárce a programu jsem se zaměřila na to, co mi radila a už jsem na to tolik nemyslela, opravdu jsem to pustila. Když jsem si v lednu dělala těhotenský test, tak mě to hodně překvapilo a byla jsem šťastná že se to povedlo. Jen kvůli obavám z cystické fibrózy mě pan doktor posílá na odběry plodové vody , abychom věděli, jestli to mimi náhodou nemá. Ale teď díky Klárce vím, že bude vše v pořádku a že se mi narodí krásný zdravý chlapeček. A za to moc děkuji Klárce, že tu byla pro mě, že mi byla oporou a že mi se vším pomohla. A věřím že se to podaří vám všem, protože Klárka vás povede tou správnou cestou přímo pro vás. Bylo to úžasné a já strašně moc děkuji <3
Petrasociální pracovnice
Miluji Tvé vhledy, tak přesné, hluboké, pravdivé. Vidíš do věcí, čteš je, jako bys mě znala celý život. Je nádherné, když vám někdo opravdu rozumí, prošel si velmi podobnou zkušeností jako vy a ví, co cítíte a co prožíváte. Navíc když dotyčný už něco opravdu pochopil, prožil a úspěšně proměnil, a tyto zkušenosti zprostředkovává i vám - potom víte, že i vy můžete. V průběhu programu jsem u sebe vnímala sice drobné, ale zásadní změny. Stačí kolikrát hodně málo, obzvlášť, když už nějakou dobu na své vědomé cestě jste. Zaměřuji pozornost trochu jinam a vidím změny v realitě. V programu jsem si zvědomila oblasti, kterých si mohu všímat a která si zdravě přenastavuji. Klára vysvětluje všechno tak jasně, srozumitelně, dává to naprostý smysl. Toho si moc cením. Těšila jsem se na její výklady, na setkání a odnesla jsem si nové vnímání již známých, ale i nových, informací. Šla jsem hodně do praxe a to velmi konkrétně v tématu zdravé mateřské energie. Kláry způsob pojetí + práci s archetypy jsem nikde jinde neviděla a naprosto mě nadchl. Moc se mi líbily vizualizace a práce s hudbou. Doporučuji ženám, které vědí, že můžeme hodně věcí ovlivnit samy. Miluji ty výklady a jakékoliv vhledy a stojí za to je využít i jako samostatnou službu. Děkuji moc, Klárko.
Veronikakoučka
Když jsem o vstoupení přemýšlela já a řešila peníze, došlo mi, že kdybych si mohla pořídit mimčo v obchodě za tuhle cenu, tak do toho jdu😃 Jasně, je to nadsázka, ale to uvědomění mi pomohlo. Kurz sám mě rozhodně posunul, otevřel různý dveře a uvědomění, umožnil mi se uvolnit tak, jak jsem to už dlouho nezažila. Děkuju, Kláro❤️. Současně bylo fajn být ve skupině žen, který přesně ví, o co jde, protože jsou na tom podobně. Pro mě je příjemný i pocit, že s koncem kurzu to tak úplně neskončilo a Kláru můžu požádat o pomoc i v budoucnu. Mohla jsem vystoupit z jednotlivých obav a prostě se "jen" naladit na to, co vím, že chci a představit si, jak to bude vypadat. Tyhle představy často přinášely slzy, ale taky úsměvy. Důležitý pro mě bylo i uvědomění, jak silně jsem spjatá se svou rodinou a jak mě pořád ovlivňuje-i když třeba některý moje obavy nejsou ani reálný.
JanaTerapeutka
V kurzu jsem si uvědomila, že jsem zdravá, jsem v pořádku už právě nyní. Prožila jsem opravdu silně pocit, že jsem zdravá a že mohu pomocí toho pocitu násobit důvěru v sobě a být k sobě laskavá a jemná. Ženy, přeju vám, aby vám kurs dal takovou sílu a důvěru v život a vaše tělo, jako nám všem, které jsme se už zúčastnily.
AlenaUčitelka ZUŠ a malířka

Co o mně říkají ostatní klienti?

Stoprocentní víra a podpora. Podpora, to je slovo, které mi asi nejvíc rezonuje ve spojení s Klárou. Abych byla přesná, tak stoprocentní podpora poháněná víru ve vás samotnou. Klára nepochybuje ani nehodnotí, k lidem přistupuje s pochopením, ať už he jejich příběh jakýkoliv. V každém příběhu se dokáže zorientovat a vytáhnout podstatu věcí. Kombinuje se u ní velký cit, empatie a silná intuice a vždy s klidnou myslí, která zároveň zůstává ukotvena v rozumu. A s nekonečnou vírou, kterou vás okamžitě nakazí. Klára je obrovská naděje a podpora.
Kateřina Bartošovárežisérka
Umění přitahovat a zhmotňovat své sny. Klára je jedním z nejlepších lidi, které znám, v umění přitahovat do svého života věci, které si přeje, a zhmotňovat představy do reálného života. Dokáže v tom zůstávat pozitivní a nenechá si svou skutečnost kalit negacemi a obavami. A nejen to: je v tom inspirací pro nás, kteří jsme v tomhle ohledu přeci jen zaseknutější.
Ondřej BradáčŘeditel neziskové organizace Jules a Jim z.ú.
Ještě teď mám husí kůži. "Neuvěřitelný!!! Jen tak z legrace jsem si řekla: Hele, Klárky práce mi přijde vlastně zajímavá. Nikdy jsem se o intuitivní práci, vhledy a práci s nevědomím nezajímala, spíš jsem k tomu dost skeptická - přijde mi to hrozně ezo čarodějo nevím co. Ale tak je to Klárka, tak to nebude asi blbý, ne? A tak jsme se domluvily na tématu, které aktuálně řeším. Ještě teď mám husí kůži, jak přesně vše vystihla, aniž by znala detaily, celkovou situaci a kontext!!! Mám materiál - kvalitní - na přemýšlení tak na týden! Ne-li na rok. Takže neváhejte a zkuste práci s Klárkou...je to jízda.
Vraťka JanovskáKrajinná ekoložka a autorka proejktu Výdejna chutí
Je to zrcadlo mého života. Klára se umí vyjádřit s neskutečnou lidskostí, mi totiž vždycky poskytnou výjimečný pohled na situaci, ve které se zrovna nacházím. Už několik let, vždycky jednou ročně, odhalí a pojmenuje radosti, problémy a výzvy, které překonávám, ač si třeba sama neuvědomuji, že tomu tak je. I když jejím slovům občas nerozumím hned, čas mi později vysvětlí, co Klára skrz intuici a vhledy sděluje, a situaci mi tak pomůže lépe překonat. K jejím slovům se občas vracím před spaním. Její dar mě totiž rozvíjí dlouhodobě. Klára je moje zrcadlo. Nechte ji, aby nahlédla i do vás. Přitom jí o sobě nemusíte říct ani slovo.
Tereza HyskáRedaktorka a tanečnice

0
let
čekání na miminko
0
utracených za nejrůznější řešení
0
ks
negativních těhotenských testů
0
+
neužitečných myšlenek a programů
0
let
pedagogické a lektorské práce
0
let
online vzdělávání (semináře, koučink, konzultace, vhledy)
0
let
osobního rozvoje a nikdy nekončící práce s vědomím a podvědomím
0
+
přeprogramovaných přesvědčení a ztracených iluzí

Nejčastěji kladené otázky:

Jak dlouho mám k Aktivaci přístup?

Na 1 rok v členské sekci a ve FB skupině 3 měsíce.

Jak je to s tempem programu?

Kurz je nastaven na 6 týdnů mé aktivní podpory ve FB skupině a na začátku, po každém tématu a na konci kurzu bude ve stejné skupině probíhat výklad. Každý týden se v členské sekci objeví 4 krátká videa. 2x za kurz přijdou inspirativní emaily s tipy nebo povzbuzením do praxe. Všechno si ovšem můžeš projít svým tempem a vše sledovat také ze záznamu. 2x za kurz proběhne možnost účastnit se živě skupinového koučinku na zoomu, kde v reálném čase můžeš přijít se svým tématem nebo se můžeš podívat na záznam.

Co když otěhotním před začátkem?

Wow - to je úžasný úspěch! Tvoje touhy se plní ještě rychleji a ještě snáz, než jsi možná čekala. Jsi inspirativní a tvůj příběh má nyní sílu překonat i další životní výzvy. Gratuluji a nechám na tobě, jak s tím dál naložíš.

Nabízíš tedy, že po Aktivaci určitě otěhotním?

Každá cesta má začátek. Vím, jak náročné je propsat svou touhu do fyzické reality, když se nacházíme na rozcestí. Stejně jako Kateřina, které se to povedlo jen po jednom výkladu, i tobě se to může podařit. A tato aktivace se spustí a následné kroky se ti stanou už samy. Je možné, že (stejně jako jsem to potřebovala já), budeš se muset ještě nějak posunout, něco se naučit, něco pustit apod. i v dalších oblastech. Připravila jsem je v následné podpoře, kterou určitě poznáš, zda je to či není pro tebe právě ta cesta.

Co když nemám čas hned 20.6.?

Není nutné začínat přesně 20.6.,jen budeš mít od tohoto data k dispozici první studijní videa a materiály. Živě je 2x skupinový koučink, který ale můžeš též sledovat ze záznamu. Přesný harmonogram si řekneme společně na úvod kurzu.